IZLAUŠANĀS SPĒLES

17 izlaušanās spēles
Izvēlies savu piedzīvojumu!
UBISOFT

Escape the Lost Pyramid
25 EUR / 1 persona (2 vai 4 spēlētāji)

1928. gada februāris. Sīra Beldona Fraija vadītā ekspedīcija pazūd kaut kur Sīnāja pussalā. Četru cilvēku komanda un ducis vietējo šveicaru meklēja pazudušo Nebkas piramīdu. Vai, precīzāk sakot, "kaut ko", kam tur vajadzēja atrasties. Viņi nekad vairs netika redzēti. Uzziniet, kas notika ar ekspedīciju. Un vēl svarīgāk - atrodiet to, ko viņi meklēja.
Treileris
UBISOFT

Beyond Medusa's Gate
25 EUR / 1 persona (2 vai 4 spēlētāji)

Grieķija 445. gadsimtā pirms mūsu ēras - daiļrunīgu filozofu, nežēlīgu dievu un nāvi sološu cilvēku pareģojumi. Kaut kur Peloponēsas pussalā, kādā plašā Egejas jūras piekrastes alā, ir paslēpts senais artefakts. Tas varētu būt leģendārais argonautu kuģis... Izmantojot Animus simulācijas programmu un mūsu ierakstīto ģenētisko atmiņu datu bāzi, mēs nosūtīsim jūs atpakaļ uz Grieķiju. Atrodiet kuģi, ja tas eksistē...
Treileris
ARVI VR

House of fear: Cursed souls
25 EUR / 1 persona (1-4 spēlētāji)

Māja, kurā valda smacējoša atmosfēra, ātri mirgojošas gaismas un biedējoši trokšņi, kas nāk no no sienām, lai gan iekšā neviena nav. Pēkšņi dusmīgi kliedzieni. Ēnas, kas pārvietojas tumsā. Jo dziļāk jūs iedziļināties stāstā par māju, jo vairāk māja ienāk jūsu dvēselē. Mirušajiem vajag dzīvību. Viņiem vajag tevi.
Treileris
UBISOFT
Ir 3007. gads pēc mūsu ēras: pasaule, kādu jūs to pazīstat, ir zudusi. Cilvēces vietā stājās mašīnas. Tas, kas kādreiz bija zaļš, tagad ir iznīcināts. Jūs esat pēdējie izdzīvojušie ar vienu uzdevumu - palīdzēt HUXLEY. Jums ir 44 minūtes, lai apokalipsi pavērstu pretējā virzienā. Viss, kas jums nepieciešams, lai gūtu panākumus, ir atrodams jūsu komandā: adrenalīns, cīņasspars un vēlme uzvarēt.
Vai jums ir viss, kas nepieciešams, lai glābtu pasauli? Nu, ko vēl gaidāt? Pulkstenis jau tikšķ!
.
Treileris
UBISOFT
Šī evakuācijas spēle ir balstīta uz Žana Žaka Anno filmu "Notre-Dame On Fire", un tās mērķis ir vēl vairāk izrādīt cieņu Parīzes ugunsdzēsēju brigādei, kas palīdzēja padarīt spēli aizraujošu un autentisku. Uz 45 minūtēm kļūsti par ugunsdzēsēju, kurš glābj katedrāli un tās dārgāko dārgumu - ērkšķu vainagu. Meklējiet svētās relikvijas seifu, kas ir labi glabāts noslēpums; pārvietojieties pa liesmās grimstošo navu pēc torņa sabrukšanas; pēc tam uzkāpiet uz ziemeļu torņa, kas paceļas virs Parīzes, un izdzīvojiet pēdējo iespēju misiju zvanu tornī.
Treileris
UBISOFT
Laika valdniece Kaileena spēlētājus izsauc, lai apturētu ļauno magu, kura cenšas atjaunot smiltis, smilšu pulksteņa smilšu stundā un izveidot smilšu monstru armiju. Kaileena atjauno un nodod spēlētājiem laika dunci, lai viņi varētu sasniegt Smilšu pulksteņa kambari un izmantot to, lai apturētu burvjus. Vai jums tas izdosies laikā?
Treileris
ARVI VR
Jūsu policijas komanda jau gadiem ilgi cīnās pret noziedzīgām bandām. Jūs esat notiesāts un ieslodzīts cietumā ar safabricētām apsūdzībām. Bēgšanas plāns ir izstrādāts, un tagad jums būs vajadzīga visa drosme, viltība un veiksme, lai nokļūtu brīvībā, attīrītu savu vārdu un turpināt cīņu par taisnīgumu.
Treileris
ARVI VR
Piedalieties notikumu virpulī un iejūtieties Alises lomā! Jums ir jāatklāj Sirds karalienes noslēpumi, kura ir apburusi Brīnumzemes laiku. Atrodiet veidu, kā aizlīst garām kāršu sargiem uz pili, kas pilna ar viltīgiem slazdiem, lai sakautu Sirds karalieni, noņemtu burvestību no galvenā pulksteņa torņa un izglābiet Brīnumzemi.
Treileris
ARVI VR
Ja vien mēs varētu mainīt pagātni vai būt liecinieki notikumiem, kas mainīja pasauli. Vai ir iespējams mainīt likteni? Dodieties atpakaļ laikā, lai pārliecinātos, vai varat mainīt situāciju, no kuras, šķietami nav izejas. Kas notika negadījuma naktī? Kas notika pēc tam? Atrodiet atbildes uz jautājumiem, kas līdz šim ir palikuši neatbildēti.
Treileris
ARVI VR
Pastaigas laikā parkā jūs atradāt portālu, kas ved uz noslēpumainu pasauli. Apbrīnojama svētvieta kas apdzīvota ar dzīvniekiem. Bet kā nokļūt atpakaļ? Lai atrastu ceļu uz mājām. ir jāatrisina virkne mīklu un jāizpēta noslēpumaino lidojošo salu pasauli.
Treileris
ARVI VR
Jūs kopā ar draugiem plānojāt neaizmirstamu brīvdienu ceļojumu. Tomēr jūs negaidījāt, ka tas pārvērtīsies par izdzīvošanas meklējumiem. Lidmašīnu notrieca zibens, un tā avarēja blakus nelielai neapdzīvotai salai Klusajā okeānā. Lidmašīnas pilotu kabīnes raidītājs nedarbojas pareizi un neļauj to noskaņot uz radio viļņa, kas nepieciešams, lai izsauktu glābiņu. Kas zina, cik ilgi jums nāksies gaidīt, līdz meklēšanas komanda jūs atradīs.
Treileris
ARVI VR
Pirms piecām stundām negaidīti tika zaudēts savienojums ar slepeno pētniecības staciju, kas atrodas Zemes orbītā. Vēlāk stacija pārvietojās uz izplūdušu orbītu. Līdz brīdim, kad stacija ielidos mūsu planētas atmosfērā, ir palikusi tikai viena stunda. Ja stacija nokritīs uz Zemes, tas prasīs miljoniem upuru. Jūs esat daļa no avārijas komandas, kurai jāatjauno stacijas sistēmu darbspēja.
Treileris
ARVI VR
Jūs saņēmāt vēstuli no savas tuvās draudzenes Annas, detektīves, kura veic izmeklēšanu par mīklainām pazušanām tuvējos mežos. Tagad jums nav citas izvēles, kā vien darīt visu, lai viņu glābtu. Vēstulē viņa lūdza jūsu palīdzību, bet pēc tam no viņas vairs nebija nekādu ziņu.
Treileris
ARVI VR
Nakts. Pamesta, sagruvusi mājiņa mežā. Paklāji stūros, putekļi uz grīdas, nolietotas mēbeles un nevienas dzīvas dvēseles. Pēc izskata māja jau sen ir pamesta, bet vai tas tā patiešām ir? Tu mēģini saprast, kas šeit notiek, bet saproti tikai vienu - šī māja neļaus tev tik viegli aiziet.
Treileris
ARVI VR
Jūsu grupa, ko veido kiborgi, kas aprīkoti ar īpašām prasmēm, ir nolēmusi nozagt dažus retus datus no ietekmīgas korporācijas arhīviem. Jums, nepamanītiem iefiltrējoties kompleksā, ir jānonāk līdz arhīviem un jālejupielādē atmiņu kaudze. Bet tas nebūs nekas viegls.
Treileris
ARVI VR
Ziemassvētku vecītis ir iekļuvis sniegputenī, viņš ir pazaudējis visas dāvanas un nevar atrast ceļu uz mājām. Lai palīdzētu Ziemassvētku vecītim atrast viņa māju, tev ir jāieslēdz gaismiņas uz lielākās Ziemassvētku eglītes mežā. Tomēr, pirms to izdarīsi, tev būs jānokļūst Ziemeļpolā, kur dzīvo Santa, un jāsaved viss kārtībā.
Treileris
ARVI VR
Slepenie dienesti ir atraduši un neitralizējuši pazīstamu teroristu. Ar to labās ziņas beidzas. Izrādās, ka uz pamestas daudzstāvu mājas jumta maniaks ir uzstādījis kodolgalviņu ar taimeri. Vai jums izdosies pārvarēt visus slazdus un novērst kodolieroču sprādzienu uzbrukumu?
Treileris